Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Výzva k poskytnutí ubytování pro uprchlíky z Ukrajiny v naší obci

Výzva k poskytnutí ubytování pro uprchlíky z Ukrajiny v naší obciDatum konání:
18.3.2022

Vážení spoluobčané,

vzhledem ke stále narůstající migrační vlně z Ukrajiny způsobené válečným konfliktem se na vás obracím s žádostí o zvážení možnosti poskytnout ve vašich nemovitostech nouzové ubytování pro uprchlíky z Ukrajiny. Každý, kdo by se rozhodl vyslyšet této naléhavé žádosti, nechť se obrátí na starostu obce (tel. 725 081 092) nebo jeho asistentku paní Petru Berounskou (tel. 494 371 425). Zde získáte potřebné informace a administrativní pomoc související s poskytnutím nouzového ubytování.

 

Všichni vlastníci nemovitostí, kteří poskytnou touto cestou ubytování pro uprchlíky obdrží státem schválenou podporu na provoz domácnosti.

 

Současně moc děkujeme všem, kteří již své bytové prostory uprchlíkům poskytli a žádáme je, aby se z organizačních důvodů co nejdříve spojili s paní Petrou Berounskou – telefon 494 371 425.

 

Nabídka ubytování_formulář k vyplnění