MAS NAD ORLICÍ, o.p.s. zve seniory na výlet do Poděbrad:
Výlet je realizován pro seniory z území MAS. Koná se 23.6. a jeho cílovou zastávkou jsou Poděbrady, kde společně navštívíme zámek,
Polabské muzeum, projedeme se lodí Král Jiří a projdeme se lázeňskou promenádou. V ceně 500 Kč za osobu je doprava, oběd a vstupné.
Nástupní místa na trase jsou následující:
Kostelec nad Orlicí - parkoviště u Penny marketu,
Častolovice - autobusová zastávka u A2 potravin naproti pobočky České pošty,
Týniště nad Orlicí - Mírové náměstí,
Třebechovice pod Orebem - Masarykovo náměstí,
Černilov - autobusová zastávka u evangelického kostela.
K obědu je jednotné menu - vývar a španělský ptáček s rýží.
Přihlašování na výlet je možné telefonicky, SMS nebo emailem.